מרכזיות וטלפוניה

מרכזית IP היא למעשה מרכזיית תקשורת רגילה המחברת בין לקוחות הקצה, אך במקום שהתקשורת תבוצע על גבי קווי טלפון רגילים, במרכזיות מסוג זה עוברת התקשורת על גבי רשת המחשבים של הארגון, כלומר על גבי רשתות IP שונות כמו האינטרנט או ה-LAN.
בחיבורי VoIP - Voice over Internet Protocol
כמו בכל מרכזיה רגילה אחרת, גם כאן ניתן לבחור תשתית על פי דרישת העסק ולהתאימה למודל התקשורת הרצוי בין משרדים שונים, בין מוקד התקשורת ללקוחות וכדומה.
בנוסף, מרכזיות IP פועלות כאמור על רשתות אינטרנט ואינטרה-נט ולכן ציוד תקשורת נכון עבורן יכול להיות גם מחשב אישי, או לפטופ, עליהם ניתן להתקין יישומיים טכנולוגיים מתקדמים המנהלים את התקשורת באופן יעיל ופשוט יותר. בנוסף ניתן להתקין יישומי וידיאו שונים ההופכים את התקשורת על גבי IP למתקדמת ונוחה לצרכים רבים.
מרכזיות IP הן למעשה שילוב בין טלפוניה לבין רשת המחשוב של העסק או החברה. שילוב זה מאפשר להצעיד כל עסק קדימה, לשפר את הניהול, הפיקוח והארגון ולשלב יישומים מתקדמים שלא ניתן לשלב ברשת תקשורת טלפונית רגילה.

חברת YOLO  מתמחה במתן ייעוץ ופיתוח פתרונות תקשורת ומרכזיות IP.
שילוב יכולות פתרונות התקשורת עם יכולות תחומי התשתית, יוצרים עבור הלקוח פתרון ואחריות כוללת תחת קורת גג אחת. 

החברה ביצעה בהצלחה מספר פרויקטי התקנה והטמעה של מערכות טלפוניה ואינטגרציה למערכות המידע בארגון (מערכות הCRM), בניית מוקדי שירות ופרסום טלפוני.